Diskuzní fórum

Datum: 12.09.2018

Vložil: VadimProSEO

Titulek: Продвижение сайта в ТОП

Приветствую Вас! Хочу Вам предложить свою услугу в помощи продвижения вашего ресурса в поисковых системах, недорого, всего лишь за 9700 руб.

От Вас потребуется лишь ссылка на Ваш сайт и ключевые слова и фразы в текстовом файле, по которым Вы хотите продвинуться в поисковых системах (пример вышлю Вам по почте, если Вам нужно продвижение). Я размещаю вечные ссылки на сайтах и форумах, которые ведут на Ваш ресурс. Мною будет написана статья (размноженная и "заточенная" под Ваш сайт), а в ней будут анкорные или безанкорные ссылки передавать Вам свой "вес", траст, и ссылочную массу. Тем самым увеличивая траст, доверие поисковиков, быстрое индексирование, рост позиций в поиске, рост ссылочной массы и т.д...

Вся работа займет по времени 2-3 недели и Вы увидите отличный результат! Ваш ресурс "оживет" в интернете!

100% предоплата (Принимаю по карте, Вебмани, ЯДеньги, Киви).

Связаться со мной Вы можете по почте proxrum$@$mail.ru с темой "ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА ПО СКИДКЕ" (удалите пожалуйста два символа $). У меня нет выходных, я не компания. Я частник! И работаю, стараюсь, как для себя!

P.S. Будет хорошо, если у вас на сайте стоит счетчик Яметрики (там есть важные ключевые фразы) и у Вас есть более удобная связь (аська, скайп, или вайбер). Благодарю!

С Уважением!

Datum: 05.09.2018

Vložil: Marian

Titulek: Papoušíček

Dobrý den, v Sobotu jsem si přivezl papoušíča šedokřídlého. Když jdeme spát a postupně zhasínáme, tak se nalepí do rohu klece tam kam normálně neleze. Je tam tak hodinu a pak sleze na bidýlko. Příjde mi, že má strach. A když k němu dám prst ani se nehne. Ještě mě napadlo, jestli si nezvykaji oči na tmu a až se rozkouká tak sleze. A ještě jeden dotaz, zakrývat na noc nebo ne? Ja ho teď dve noci nezakrýval a bylo to v pohodě. Byl potichu, jen se prostě připlácnul na tu klícku. Děkuji moc :)

Datum: 04.09.2018

Vložil: Charlesmiz

Titulek: Which webstore is the ideal spot to purchasing for sneakers on-line?

I want get a pair of sneakers,but I don't know which webstore is better.
Who can give me some advocate?

Datum: 29.08.2018

Vložil: Verča

Titulek: Nepřetržité hnízdění

Dobrý den, chci se zeptat, jaký máte názor na nepřetržité hnízdění páru papoušíčků?
Děkuji za odpověď

Datum: 29.08.2018

Vložil: K.S.

Titulek: Re: Nepřetržité hnízdění

Dobrý den. Je to zbytečně vysilující, nenechal bych už ani tři hnízda, ptáků je stejně přetlak. Dvě hnízda max. a pauza.

Datum: 26.08.2018

Vložil: victorpisk

Titulek: Моржи клуб Буревестник и Виктор Пискунов мошенники

Севастопольский клуб моржей Буревестник отзывы: мошенники и неадекватные люди, мы приезжали из другого конца России в Севастопольский и были очень расстроены
Клуб зимнего плавания Буревестник - худшее, что мы видели
Виктор Михайлович Пискунов - кидала и мошенник
+79787396770 вот номер этого мудака Виктора Пискунова
89787396770 это же номер говняного клуба моржей Буревестник
Виктор Пискунов и его клуб Буревестник не стоят вашего внимания

Datum: 21.08.2018

Vložil: Korot.Ira

Titulek: Букинг.ком закрыл продажи в Крыму

Я зашла на Букинг, и действительно: если выбрать цель проживания для отдыха, то бронирование не возможно ((( Что делать, если Букинг не дает бронировать жилье в Крыму? Воспользоваться альтернативным сервисом вот и все ))) ссылка в описании.
Я пользуюсь mybookit.ru

Datum: 03.08.2018

Vložil: Jana

Titulek: Cena mauve

Dobrý den, prosím za kolik se dá běžně sehnat mládě v barvě mauve?

Datum: 22.08.2018

Vložil: David

Titulek: Re: Cena mauve

Viz rubrika "Doporučené ceny forpus". Kolik jste ochotná dát za něj Vy?

Datum: 15.06.2018

Vložil: RobertPef

Titulek: generous resource Jarle Thorsen itel

quality website Jarle Thorsen Swietokrzyskie

Datum: 15.05.2018

Vložil: Zuzana

Titulek: vyvinuté plody ale nevyliahnuté

dobrý, deň chcela som sa spýtať, moja para forpusov zniesla 6 vajíčok, z toho boli 4 úplne vyvinuté ale nevyliahli sa zaujímalo by ma prečo ? je to tím že samička sa nechodí kúpať ? že mali malo vlhkosti ? ďakujem za odpoveď.

Datum: 18.05.2018

Vložil: K.S.

Titulek: Re: vyvinuté plody ale nevyliahnuté

Dobrý den.
To Vám bohužel nikdo přesně neřekne, jen tak, v čem byl problém. Je třeba dát ty nevylíhnuté zárodky na pitvu.

Datum: 28.03.2018

Vložil: Monika Melicharová

Titulek: Dotaz

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli by mi někdo dovedl poradit. Máme dvouletého samečka papoušíčka šedokřídlého od pana Smrčka. Ze začátku byl naprosto bez problému, často lítal venku, mazlík. Poslední dobou ale začal být agresivní. V jeho blízkosti se nesmí objevit nic plastového (láhve, cokoli igelitového, koš na odpadky...). Jakmile se k něčemu přiblíží, začne to klovat a úplně blázní. Ze začátku nám to přišlo vtipné, ale bohužel se to stupňuje. Snažím se vše zakrývat, ale bohužel si nemůžeme ani nalít pití. Když se přiblížíme k lahvi, začne na nás nalétat, klovat nás a je agresivní. Musím ho pak chytit do ručníku a dát do klece. Je mi ho líto aby byl stále zavřený, ale na druhou stranu nechci aby nás kloval. Přemýšlela jsem, jestli by ho nezklidnilo pořídit mu kamaráda, nebo samičku. Jestli by ale neútočil i na ní...Nemá s tím někdo zkušenosti, poradí mi někdo co s ním? Děkuji, hezký den M. Melicharová

Datum: 02.07.2018

Vložil: Lenka Staňková

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den, bohužel jsem si Vašeho dotazu všimla až nyní, ale přesto bych toto chování papouška s Vámi ráda prodiskutovala. Já mám totiž obdobný problém s aratingou sluneční. Ten náš akorát útočí na vše látkové. Utěrky, hadry, spodní prádlo atd. Ze začátku, též bez problému, až po nějakém čas začal útočit na hadr a teď už na vše. Téměř s papouchem nelze žehlit prádlo, či ho skládat a následně ho odnést do skříně. Při oblékání se ovšem problém papoušek nemá. Byť máme ptáka většího a do jisté míry by měl mít více inteligence, nezdá se, že by ji měl. Okřikování sice pomůže, ale přesto je vidět jak to s ním cvičí a samozřejmě nás jednou za čas napadne. V našem případě pořízení kamaráda nepřipadá v úvahu, jak kvůli prostoru, tak i proto, že ten náš aratinga je pěkný žárlivec. Loni jsem si ochočila jedno z mláďat andulek a že bude mít aratinga kámoše. Výsledek je ten, že andulák se chce kámošit a aratinga po něm vyjíždí. Nic si sice neudělají, ale kamarádit hold s nikým nehodlá. U vás ta možnost je, stálo by to za zvážení. Pokud koupíte samečkovi společníka, tak by měl nový ptáček mít vlastní klec, protože papoušíčci jsou sami o sobě dost agresivní. Seznamovat je pod dohledem. Sama papoušíčky šedokřídlé odchovávám, vím co ti ptáci jsou zač. Nemluvě o samičce, která se postavila proti zmiňovanému aratingovi. V daném případě jsme samičku sebrali, protože kdo ví, jestli by do sebe vjeli. Každopádně papoušíčci dokáží aratingu vyhnat. Nad problémem jsme též přemýšleli, řešili i možnou příčinu, což u nás mohlo být zabalování papouška do ručníku po koupeli. Jak ovšem ptáka toto chování odnaučit, nevíme. Přeji hezký den, Lenka Staňková.

Datum: 13.03.2018

Vložil: Pavel Kubíček

Titulek: Burza Kroměříž

V neděli vyrážím na burzu do Kroměříže. Uvidím se tam s někým z Forpus klubu?
Pavel Kubíček

Datum: 14.03.2018

Vložil: forpus 13 PH

Titulek: Re: Burza Kroměříž

Ahoj Pavel.

Pokiaľ sa nič nezmení, rád prídem na pokec a vyrovnám sa za krúžky.

Peter Hok

Datum: 19.03.2018

Vložil: Martin S.

Titulek: Re: Burza Kroměříž

Zvládnul jsi to i pres tu neprizen posaci?

Datum: 21.03.2018

Vložil: forpus 13 SK

Titulek: Re: Re: Burza Kroměříž

Zdravím kolegov z klubu.
Tak tá cesta v nedeľu bola hrúza. Na burze fúkal severák, takou silou, že ak si nedržal pevne tácek s klobáskou, tak ti ju vietor odvial až do Přerova. Za FK prítomní: Hok, Kubíček, Vlček + asistent. Predali sme, nakúpili, celkovo burza na inej úrovni, ako v Přerově.

Peter HOK

Datum: 25.03.2018

Vložil: Pavel Kubíček

Titulek: Re: Re: Burza Kroměříž

Zima byla, ale v prostorách Florie Kroměříž to není žádný problém. Zmrzoval jsem akorát když jsem si dával klobásku. Do Kroměříže se rád vrátím. Je tam čisto, parkuje se kousíček od haly na opravdovém parkovišti a není třeba stát v koloně.

Datum: 09.03.2018

Vložil: Martin S.

Titulek: Burza Přerov

V neděli musím do Přerova. Pokud by někdo měl k prodeji, koupím 1,0 F. xanthops (žlutolící) kroužek 2017, 1,0 Forpus xanthopterygius xanthopterygius (modrohřbetý nominátní fotma, temně modrý kostřec a letky), 3,0 až 5,0 F. coelestis (šedokřídlý) falow nejlépe 2017 a kombinace s plavou (plavomodrá atd.) -, výměna možná za plavé samice.
Dále koupím 2,0 US žlutý či modrý (bílý). Díky za informaci. M. Smrček 734 490 502..

Záznamy: 1 - 20 ze 1208
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek